Potrebujete zviditeľniť internetovú stránku?

Ponúkame vám kompletnú starostlivosť o propagáciu, SEO optimalizáciu, budovanie siete spätných odkazov či správneho nastavenia a realizácie PPC reklamy.

SEO analýza a optimalizácia

Chcete predbehnúť konkurenciu a byť pre potenciálnych návštevníkov vašej internetovej stránky čo najviditeľnejší? Vďaka profesionálnej SEO analýze, ktorá odhalí všetky technické a obsahové nedostatky webovej prezentácie, získate obraz o nutných zmenách potrebných na zlepšenie pozície vo vyhľadávaní. Následnou SEO optimalizáciou sa zrealizujú všetky odporúčania analýzy, čím vašu stránku dostaneme na popredné miesta vo vyhľadávaní. Pravidelnou starostlivosťou o vašu webovú prezentáciu docielime stabilizáciu tých najvyšších miest vo výsledkoch vyhľadávania.

Linkbuilding

Nedarí sa vám dosiahnuť očakávané čísla návštevnosti aj napriek nemalým finančným prostriedkom investovaných do reklamy? Dôvodom môže byť chýbajúca sieť kvalitných spätných odkazov, ktoré sú jedným z najvýznamnejších faktorov ovplyvňujúcich počet návštevníkov prichádzajúcich z prostredia vyhľadávačov, no zároveň aj zo stránok, kde je odkaz uložený. Podľa vašich požiadaviek pre vaše webstránky získame spätné odkazy formou PR článkov, registráciou do katalógov či výmenou alebo kúpou odkazov z iných stránok s relevantným obsahom.

PPC reklamy

Snažíte sa zefektívniť reklamu webovej stránky a zároveň znížiť náklady na jej realizáciu? PPC reklama, v plnom znení Pay Per Click, je pre vás potom tou správnou voľbou. Za túto formu reklamy, ako to už z jej názvu vyplýva, platíte až vtedy, keď na ňu potenciálny návštevník v skutočnosti klikne. Výhodou PPC reklamy je aj veľmi jednoduché sledovanie jej efektivity a rýchly účinok na návštevnosť. K jeho dosiahnutiu je však potrebné správne nastavenie a vedenie reklamnej kampane, ktoré vám ochotne zabezpečíme.

Konzultácie

Rozhodli ste sa starať o propagáciu vášho webu sám, avšak potrebujete vyriešiť otázky ohľadom SEO optimalizácie, Linkbuildingu či PPC kampane? Neváhajte nás kontaktovať. Poskytujeme profesionálne konzultácie, ktorými pomáhame naším klientom dosiahnuť želaný efekt internetového marketingu.

Potrebujete viac informácií?

Sme tu pre Vás.