E-shopy zamerané na zisk


Cieľom každého internetové obchodu je generovať zisk. To je možné dosiahnuť len za určitých podmienok. Naše roky skúseností v oblasti eCommerce Vám pomôžu vybudovať stabilný a úspešný internetový obchod.

E-shop na mieru

Už žiadne balíkové riešenia e-shopov a ani prenájom. Váš e-shop bude vytvorený podľa Vašich potrieb.

Napojenie na externé služby dopravy

Potrebujete Zásielkovňu, Uloženku, Balík na poštu, Geis Point ,DPD parcelshop, PPL parcelshop, PostaBezHranic.cz alebo inú externú službu? Naše e-shopy prepájame aj na takéto pokročilé expedičné riešenia.

Platobné brány

Každý moderný e-shop má dnes platobnú bránu a zvyšuje komfort platby pre svojich zákazníkov. Zabezpečíme implementáciu akejkoľvek platobnej brány na systém WooCommerce.

Sledovanie zásielok a tracking

Každý Váš zákazník určite ocení možnosť sledovania svojho balíku / zásielky. Vaša štatistika neprevzatých zásielok kvôli vine nedoručenia žltého poštového lístka tým odpadá.

eCommerce nástroje samozrejmosťou

Napojenie e-shopu na Google Adwords tracking, Google Analytics, eCommerce, Facebook Pixel, Glami Pixel, Heuréka meranie konverzií, Sklik, Srovname.cz prípadne akúkoľvek inú službu spojenú s trackovaním objednávok.

Heatmapy a user records

Na základe získaných dát vieme analyzovať chyby prípadne zlepšovať „user friendly“ Vášho e-shopu. Túto možnosť ocenil s prekvapením každý zákazník.

Ochrana proti objednávkam v spame

Vaše objednávky nebudú končiť v spame. Nastavíme web aj mailový server tak aby sa tento bežný problém e-shopov nevyskytoval.

XML feedy a podpora predaja

Napojíme Váš e-shop na Heuréku SK + CZ, Google Nákupy SK + CZ, Pricemania SK + CZ, Zboží prípadne Google feed, Glami, Aukro.cz, Allegro.pl, Idealo.de a podobné služby.

Affiliate siete

Potrebujete dostať e-shop do affiliate siete Dognet.sk, Facelist.sk, eHub.cz, AffiliateClub.cz? Zabezpečíme všetky potrebné kroky od implementácie tracking kódov až po komunikáciu s firmou.

Automatický import produktov cez XML

Prostredníctvom software umožníme Vášmu e-shopu automatický import produktov ktoré sa budú denne automaticky aktualizovať.

Automatizovaná fakturácia

Vaše faktúry sa budú generovať automaticky a odosielať zákazníkom v PDF. Najlepším riešením prepojenia faktúr z externým software sa nám ukázala služba Idoklad, Pohoda, Vyfakturuj, Fapi, Fakturoid. Pre CZ klientov zabezpečujeme aj napojenie na EET.

E-mail marketing

Inteligentné newslettre prípadne napojenie na služby Smartemailing.cz, Mandrill, MailChimp. V prípade že nemáte skúsenosti s newslettermi ochotne Vás zaškolíme s ich tvorbou aj samotným odoslaním.

Sms notifikácie a marketing

Napojíme e-shop na sms systém, čo umožní výhodné odosielanie sms správ už za cenu 3,80 /100 sms správ. Notifikovať môžete seba o nových objednávkach prípadne Vašich zákazníkov o zmene stavu objednávky napríklad pri odoslaní balíku.

E-shopy ktoré spĺňajú legislatívu

O segment eCommerce sa zaujímame aj legislatívne. V prípade že Váš e-shop porušuje platné zákony, odporučíme Vám postupné kroky k náprave. Pri nových e-shopoch vieme zabezpečiť tvorbu obchodných podmienok profesionálmi v tejto oblasti. Vaše OP tak budú legislatívne správne.

Pravidelne konzultujeme Vaše výsledky

Tvorba e-shopu sa nezastaví po dodaní služieb. Zo skúseností sa nám ozývajú klienti a konzultujú s nami rôzne podnety. Sme neustále v kontakte a prípadne problémy a zlepšováky aplikujeme po dohode takmer okamžite.

Potrebujete viac informácií?

Sme tu pre Vás.