Najčastejšie otázky

Ako dlho robíte IT

Už od roku 2003 pracujeme s technológiami rôzneho druhu. Našou prioritou v biznise je tvorba webov, e-shopov. Popri tom prevádzkujeme projekt PomocNaDiaľku.sk, kde sa snažíme, čo najlepšie využiť všetky naše znalosti a pomôcť ľuďom a firmám s ich PC problémami. V nadupanom webe manažujeme viac ako 100+ projektov. Pribudne aj ten Váš?

Čo všetko dokážete?

Vytvoríme Vám firemný web alebo internetový obchod, ktorý bude generovať zisk a stane sa Vaším nosným pilierom Vášho podnikania? Seo Vám pomôže posunúť sa vo vyhľadávačoch, marketingovo Vám vieme posunúť Váš projekt na iný level. Ak nemáte logo alebo firemný brand, radi Vám ho vytvoríme. Ak Vám niekto nabúra Váš web na WordPress, určite ho dáme dokopy. Registráciu domény prípadne komplet správu emailových schránok považujeme za samozrejmosť a aplikujeme ju vždy bezplatne.

Začíname na internete podnikať, môžeme získať zlavu?

Pre začínajúcich podnikateľov máme vytvorený špeciálny biznis model, vďaka ktorému Vám môžme vytvoriť internetový obchod prípadne firemný web len na základe mikro investície. Po tom, čo sa Vám biznis rozbehne nám doplatíte vopred dohodnutú odmenu. Túto službu nazývame e-shop inkubátor - sponzorované založenie e-shopu (podpora pre začínajúcich podnikateľov na internete)

Môžeme sa stretnúť?

Pracujeme z domu alebo cestujeme po Európe. Zvykneme hovoriť, že sa jedná o prácu budúcnosti. Vďaka tomuto modelu eliminujeme 90% zbytočných nákladov a platbu za služby vždy obdržíme v bezhotovostnom styku. Nemáme žiadne nútené mesačné náklady na kancelárske priestory, čo nám dáva oveľa väčšiu slobodu v podnikaní a máme tak možnosť investovať výsledok našej práce rozumnejšie. Myšlienku „stretnime sa k projektu“ plnohodnotne nahrádzame inovatívnym vzdialeným prístupom.

Vybavíme zákazku aj bez osobného stretnutia?

Viac, ako 90% zákazok sme realizovali bez potreby stretnutia s klientom. Osobné stretnutie je vhodné prípadne nutné len vo výnimočných prípadoch. Internet je super vec a mal by nám uľahčovať život. Pracovali sme na veľkých projektoch a klientov sme nikdy nevideli. Spolupráca funguje na vysokej úrovni dodnes. V prípade, že práve nepracujeme na cestách po Európe, vieme sa stretnúť aj osobne.

Ako sa môžeme spojiť?

Výber spôsobu komunikácie je na Vás. Preferujeme elektronickú komunikáciu, avšak v prípadne požiadavky Vám radi zavoláme v rámci celej EÚ úplne bezplatne.

V čom ste iný a prečo by sme si mali vybrať práve Vás na realizáciu zákazky?

Dlhoročné skúsenosti, kvalita a nadštandardný support. Radi investujeme do inovácií. Máme rôzne druhy software, ktoré nám denno-denne uľahčujú správu všetkých projektov. Od monitoringu po celkový management. Práve prístup je to, čo naši zákazníci oceňujú. Rozpis toho, čo všetko sme ochotní pre Vás urobiť ste mohli nájsť na úvodnej stránke tohto webu.